Kurumsal

Av. Görkem Şener

Avukat Görkem Şener, Eskişehir doğumludur. Eskişehirde lise öğrenimi tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden 2017 yılında mezun olmuştur. 2017 yılında yaptığı avukatlık stajının ardından kurduğu hukuk bürosuyla 2018 yılından beri Eskişehir'de serbest avukatlık yapmaktadır. 2018 yılından itibaren Eskişehir Barosu CMK Servisi'nde aktif olarak görev almıştır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Hukuku Bölümü Yüksek Lisans programında Ceza Hukuku, Ceza Muhakemesi Hukuku, İnsan Hakları, Anayasa Mahkemesi (AYM) Bireysel Başvuru ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Başvuru alanlarında çalışmalar yapmıştır.

Çeşitli sivil toplum örgütlerine üye olarak hukuk çalışmaları yürütmüştür. 

Avukat Görkem Şener, kurduğu avukatlık bürosuyla Ceza Hukuku, Boşanma Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir.

Avukat-müvekkil ilişkileri karşılıklı güven esasına dayanır. Avukat Görkem Hukuk Bürosu, 21. yüzyılda hukukun ve avukatlık mesleğinin hak arama özgürlüğünün en önemli güvence mekanizması olduğu bilinciyle, avukat-müvekkil arasında temel mesleki ilkelere hassasiyet göstermektedir.

Avukat Görkem Şener halihazırda Eskişehir’de bulunan hukuk bürosunda çalışanları ile birlikte avukatlık yapmaktadır. 

Ceza hukuku, boşanma hukuku, iş hukuku, icra hukuku, ticaret, şirketler ve sözleşmeler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, aile hukuku, miras hukuku, sigorta hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, idare ve vergi hukuku, tüketici hakları hukuku alanlarında şahıs ve şirketlere kurumsal olarak avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz

Avukatlık Hizmetleri

Müvekkillerimiz tarafından açılacak davalarda ya da müvekkillerimize açılmış olan davalarda müvekkillerimizi mahkemelerde temsil etmek ve çıkarlarını korumak için gereken bütün özen ve gayreti sarf etmekteyiz.

Danışmanlık Hizmetleri

Müvekkillerimizin için de bulunduğu duruma en uygun yolu tespit ederek, müvekkillerimizin karşılaşacağı riskleri engellemek veya en aza indirmek için müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Güncel ve Koruyucu Avukatlık

Güncel ve Koruyucu Avukatlık hizmeti sunarak iş ve işlemlerinizde hukuki hata, sorun ve uyuşmazlıkların ortaya çıkmasını önlüyoruz. Kanunlardaki güncel değişimleri takip ederek sizi gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Sürekli Destek

Danışmanlık hizmetimiz sayesinde müvekkillerimiz her zaman güvenli taraftadır. Gün içerisinde karşılaşabileceğiniz yasal bir soruna karşı anında ve etkili çözümler üretiyoruz.

+90 (222) 240 35 35 +90 (554) 166 35 35 Online Randevu Online Ödeme