Eskişehir Avukat Görkem Şener

Eskişehir Avukat Görkem Şener

Eskişehir’deki Avukatlık büromuz, hızla globalleşen ve değişen dünyada yaşantımızın en önemli parçası olarak yerini alan hukukta en sağlıklı yaklaşımın, sorunlar oluşmadan önce, hukuksal ilişkinin temelinin doğru ve sorunları önleyebilecek düzenlemelerle kurulmasını sağlayan, uyuşmazlığın çözümünde kalıplara sıkışmışlığın ve dar çerçeveden bakışın yerini geniş vizyon, sağ duyu ve süratli çözümlerin alması gerektiği bilinciyle hareket eden, prensiplerine bağlı profesyonel bir ekiple, her türlü hukuki sorununuzda sizlerin yanınızda olmak isteriz...

Ceza hukuku, medeni hukuku, aile hukuku, şirketler hukuku, idare hukuku, icra-iflas hukuku, boşanma hukuku, tüketici hukuku, borçlar hukuku, bilişim hukuku, ticaret hukuku, tazminat davaları ve iş hukuku dahil hukukun tüm dallarında hizmet vermek ve uyuşmazlıkların sulhen veya dava yolu ile çözümlenmesine çalışmakta olan hukuk ofisimiz Eskişehir merkezli olmakla birlikte Türkiye genelindeki müvekkillerine de avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Hukuk ofisimizde ticari ve şahsi hayata dair sırların gizliliği prensibi ilke edinilmiştir. Aynı zamanda müvekkillerimiz işlerinin takibinde şeffaflık ilkemiz gereği sürekli olarak avukatlarımız tarafından gerekli konularda bilgilendirilmekte ve konuyu en iyi şekilde beraberce çözüme ulaştırmaktayız. Yabancı müvekkillerimiz için birlikte çalıştığımız tercümanlarımız vasıtasıyla Eskişehir’de ki Avukatlık ofisimizde en iyi şekilde hukuki hizmeti vermekteyiz.

Eskişehir ilinde Avukat Görkem Şener ve ekibi ve çözüm ortağı meslektaşları ile birlikte, Görkem Şener Avukatlık Ofisi bünyesinde, ticari şirketlere ve gerçek kişilere avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Ofisimiz, Eskişehir adliyesinin hemen yanında olduğu için Eskişehir’in her noktasından kolay ulaşım olanaklarına sahip bir konumdadır. Web sitemizde yer alan harita vasıtasıyla ofisimizin tam konumunu öğrenebileceğiniz gibi bütün iletişim (telefon - email) bilgilerimize de ulaşabilirsiniz.

1136 sayılı Avukatlık Yasası ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince Avukatlık mesleğinin gerektirdiği etik kurallar ve sorumluluk bilinci çerçevesinde müvekkillerimizin her türlü hukuki sorununda itina ile çalışmaktayız.

Görkem Şener

Eskişehir Barosu Avukatı

+90 (222) 240 35 35 +90 (554) 166 35 35 Online Randevu Online Ödeme